Hacettepe Ünv. Mezunu Öğretmenden Matematik Ve Geometri Dersi

Melkan H.
Melkan H.
05358916582 Hacettepe Üniversitesi

ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

Adı / Soyadı
Melkan H.
Cinsiyeti
Bay
Mesleği
Devlette Ö
Eğitimi
Hacettepe Üniversitesi
Yaş
31
Özel ders deneyimi
5 yıl
Dersin verileceği yer
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi
Ders verdiği düzeyler
İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite, KPSS/DGS/ALES
Ders vereceği cinsiyet
Bay
Telefon
05358916582
E-posta
[email protected]
Ders saati ücreti (tl)
50
Ders vereceği il
İSTANBUL
Ders vereceği mevki/bölge
Tüm Avrupa yakası
Ders vereceği ilçeler
Bağcılar
4Bay4

İLAN DETAYLARI

Halen Bir devlet okulunda matematik öğretmenliği yapmaktayım.Daha evvel de bir ozel okulda ogretmenlik yaptım.Eğitim öğretim yılı içinde hafta içi 18 den sonra ve hafta sonları uygun saatlerde ders vermeye musait oluyorum.


Yazılıya hazırlık isteyenler için ; Devlette öğretmenlik yapıyor olmam nedeniyle nelerin yazılıda sorulabileceğini Dersane veya daha başka yerlede çalışan kişilere göre daha iyi bilirim.Bütün konulara dümdüz çalışmak ve onları ezberlemek yerine yazılı için sadece gerekli ve önemli yerlerin çalışılması gerekir.Ben yazılı sorusu hazırlarken buna dikkat ediyorum.


YGS LYS, Kpss lisans - önlisans ve ortaöğretim seviyesinde matematik ve geometri dersleri verecek notlarım mevcuttur.


Hiç bilmeyene sınavlarda matematikten full çıkarmak elbette mümkündür, ancak Matematik  ve Geometri Yoğun ve uzun soluklu çalışmayı gerektiren derslerdir. Sadece aldığınız derslerle yetinir ve kendi başınıza çalışmaz iseniz. Sonuç hüsran olacaktır.


Sınavlarda Hiç matematik yapamayana 10 net, 10 net yapabilene 20 net yaptırmak bizim için gerçekçi bir hedeftir.Full çıkarmak isteyen birinin mutlaka temeli olması gerekir. Özel  derslerle temek oluşturmak için yoğun bir çalışma programı yapılması gerekir.


Derslerimi elimdeki geniş ders notlarımdan faydalanarak  sizin seviyenize uygun olan notları seçip, kendi elimle hazırlıyor yazıyor ve anlatıyorum. Aynı zamanda çeşitli kaynaklardan derlediğim soruları ders sonunda ödev olarak veriyorum. Çözülemeyen sorular için gerek telefonla gerek diğer iletişim araçlarıyla online olarak yardımcı oluyorum. Dersin anlaşılmadığını anladağımda da dersi tekrar ediyorum.


Amacım size balık vermek degil, balık tutmayı ogretmektir. Kısa sureli başarılar ve eberler ile yetinmek yerine surekli basarıyı yakalamak, bireysel calısma tekniklerini,Püf noktaları ve kısa çözüm yollarını öğrenmek için beni arayın görüşelim...

mutlaka iletişim bilgisi yazınız..