ODTÜ Mezunu Profesyonel Öğretmenden Özel Matematik Dersi

Cemil Ö.
Cemil Ö.
05052057626

ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

Adı / Soyadı
Cemil Ö.
Cinsiyeti
Bay
Özel ders deneyimi
10 yıl
Dersin verileceği yer
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi
Ders verdiği düzeyler
İlkokul, Ortaokul, Lise
Ders vereceği cinsiyet
Bay
Telefon
05052057626
E-posta
[email protected]
Ders saati ücreti (tl)
100
Ders vereceği il
ANKARA
Ders vereceği mevki/bölge
Çankaya, Çukurambar, Ayrancı, Beysukent, Ümitköy, Bilkent
Ders vereceği ilçeler
Çankaya
4Bay4

İLAN DETAYLARI

Orta Doğu Teknik Üniversitesi mezunuyum (ODTÜ). Yorucu ve stresli sınav engellerinin nasıl başarı ile aşılacağını ve ne gibi zorluklarla karşılaşılabileceğini bizzat yaşayarak gördüm. Şimdi bu deneyimlerimi öğrencilerimle paylaşıyorum. Hayata karşı bakışımı aşağıdaki söz gayet güzel bir şekilde açıklıyor. “Eğer dünyada bir insan bir şeyi başarabiliyorsa herkes başarabilir” W. Churchill Ankara da, 10 yıldır her seviyeden öğrenciye Matematik ve Fen Bilgisi dersleri veriyorum. Okul için takviye veya sınavlara yönelik özel çalışmalar ile öğrencilerimin başarısına katkılarda bulunuyorum. Eski öğrencilerimin gösterdikleri başarılar benim mutluluk kaynağımdır. Onların eksiklerini iyi bir şekilde anlayıp , onlara özel eğitim metotları izliyorum. Yılların verdiği deneyimle öğrencilerimin seviyesine inip onlara matematiği sevdirerek öğretiyorum.  İlköğretim (Okula Takviye), İlköğretim (OKS-SBS), Lise (Okula Takviye), YGS, KPSS, DGS, ALES vb. seviyelerde dersler vermekteyim. BLIS, BESA, BUPS, TED Koleji ve diğer IB programına yönelik eğitim veren okullara yönelik dersleri İngilizce olarak anlatmaktayım.

Hafta içi veya hafta sonu özel ders verebilmekteyim. Dersleri öğrencinin evi veya kendi evimde işlemekteyim.


Daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Tereddüt etmeden iletişime geçebilir merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.
Sevgilerimle.
Cemil Öğretmen

************************
Öğrencilerimin yaptıkları yorumlar:

Salih Volkan S., 18 Ağustos 2014

Ders Konusu: İlköğretim Takviye - Matematik, İlköğretim Takviye - Fen Bilgisi, İlköğretim Takviye - Yabancı Dil
Cemil hocam bir öğretmenden çok bir dosttur. Şu an Ankara'nın en iyi okullarından biri olan Atatürk Anadolu Lisesi'nde okumamda büyük pay sahibidir.

************************
Ruslan O., 15 Kasım 2014
Ders Konusu: İlköğretim Takviye - Matematik, İlköğretim Takviye - Fen Bilgisi
Cemil hocam sayesinde matematik korkum kalmadı. Matematik ve fen notlarım artık çok iyi. Çok teşekkür ederim.

Deniz Ö / 07 Ağustos 2017
Matematik dersinde sıkıntı yaşıyorsanız ve yardıma ihtiyacınız var ise Cemil Hoca seçebileceğiniz en iyi matematik hocalarından birisi. Kendisi benim yurtdışında istediğim bölüme girmemi sağlayan en büyük faktör, diğer hocalar gibi dersi 2 saat boyunca hızlı anlatıp geçmesi değil, sizi dersin içine entegre etmesi ve gerçekten de bire bir eğitim vermesi en büyük özelliği. Özellikle yurtdışı eğitim sistemleri hakkında çok fazla bilgi sahibi ve çok fazla materyali bulunmaktadır. İngilizce seviyesi yüksek, anlaşılır ve bilimseldir. Hakkını vererek çalışan nadir özel hocalardandır. Yıllardır özel ders aldım ama Cem Hocam sayesinde notlarım yükseldi ve şimdi Üniversiteli oldum.