Matematik Öğrencisinden Her Seviyeye Matematik-Geometri Dersi

Umut T.
Umut T.
05378726759 uludağ üniversitesi

ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

Adı / Soyadı
Umut T.
Cinsiyeti
Bay
Mesleği
Öğrenci
Eğitimi
uludağ üniversitesi
Yaş
23
Özel ders deneyimi
2 yıl
Dersin verileceği yer
Öğrencinin Evi
Ders verdiği düzeyler
İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite, KPSS/DGS/ALES
Ders vereceği cinsiyet
Bay
Telefon
05378726759
E-posta
[email protected]
Ders saati ücreti (tl)
60
Ders vereceği il
BURSA
Ders vereceği mevki/bölge
Nilüfer
Ders vereceği ilçeler
Nilüfer
4Bay4

İLAN DETAYLARI

 

Uludağ Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Matematik Bölümü son sınıf öğrencisiyim. İlköğretim, lise öğrencilerine ve sınava girecek adaylara ( SBS, YGS, LYS, DGS , ALES, KPSS...) matematik ve geometri dersleri vermekteyim. 1 yıl dershane ve 1 yıl da özel ders olmak üzere 2 yıllık çalışma tecrübesine sahibim. Öğrencilerime ezbersiz pratik yöntemlerle bilgilerimi ve deneyimlerimi aktararak öğrenmelerini sağlıyorum. Bana gelen hiç bir öğrenci memnun kalmadan ayrılmamıştır.

 

Her bölümden öğrencinin ve sınavlara girecek adayların ortak noktalarından biri olan matematik-geometri ikilisi çoğu zaman taşınamayacak bir gibi olarak görülür. Herşeyin bir kolayı olduğu gibi matematik ve geometrinin de kolayı vardır. "Önemli olan herkese aynı şeyi anlatmak değil kişiye göre anlayabileceği şekilde anlatmaktır." Önemli olan bir diğer husus ise bir öğrencinin matematik temelinin ne durumda olduğudur. Eğer bir temel yoksa bir bina yapılamaz. Temel atmak da kolay bir iş değildir.

"Gelin bu yükü birlikte paylaşalım..."

Çalışmadan, uğraşmadan başarı elde edilemez...

 

 

Matematik, bir zihin (zeka) çalışmasının sonucu olarak ortaya çıkmıştır.

 

"Eğitim ciddi bir iştir..."

 

Not : Uludağ Üniversitesi Kredi ve Yurtlar Kurumu'nda kalmaktayım. Bu sebeple ders verebilecek bir yere sahip olmadığımdan ve ev dışında bir ortamın ( cafe vb...) adaptasyonu zorlaştıracağından öğrencilerimin evinde ders anlatmayı tercih ediyorum. Ders anlatım saatlerinde esnek davranmakta ve her zaman öğrencilerimle irtibat halindeyim.