ODTÜLÜ Matematikçiden Matematik,ingilizce Matematik Dersi

Erdoğan Y.
Erdoğan Y.
Vip Üye

ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

Adı / Soyadı
Erdoğan Y.
Cinsiyeti
Bay
Özel ders deneyimi
10 yıl
Dersin verileceği yer
Öğrencinin Evi
Ders verdiği düzeyler
İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite, KPSS/DGS/ALES
Ders vereceği cinsiyet
Bay
Ders saati ücreti (tl)
120
Ders vereceği il
İSTANBUL
Ders vereceği mevki/bölge
Acarkent, Beykoz Konakları, Göksu Evleri, Kavacık, Levent, Etiler, Moda, Libadiye,Baltalimani, Çamlıca, Levent, İstinye, Tarabya, Sarıyer, Çekmeköy
Ders vereceği ilçeler
- Tümü -, Ataşehir, Beşiktaş, Beykoz, Çekmeköy, Kadıköy, Sarıyer, Şişli, Ümraniye, Üsküdar
4Bay4

İLAN DETAYLARI

BAŞARMAK İÇİN DOĞRU ADRESİ SEÇMEK ÇOK ÖNEMLİDİR!

Ortadoğu Teknik Üniversitesi(ODTÜ) matematik öğretmenliği bölüm mezunuyum. Ankara Üniversitesi yüksek lisans serüveninden sonra Gazi Üniversitesinde Doktora eğitimine başladım ve hala akademik çalışmalarıma devam etmekteyim. Bir devlet okulunda matematik öğretmenliği yapmaktayım. On Yıldır her seviyeden matematik, İngilizce matematik, fen ve İngilizce özel ders tecrübesine sahibim. Ankara Birey Dershanesi Ve Doğru Pusula Dershanelerinde öğretmenlik yaptım. Yaratıcı drama liderlik eğitimi aldım(kişisel gelişim, öğrenci rehberliği, uygulamalara dayalı eğitim). Matematiğin korkulacak bir ders olmadığını ve başarının hazzını göstermek en büyük hedefim ve bunu da başardığıma inanıyorum. Kendi kaynaklarımı hazırlayıp ek kaynaklarla öğrencinin dersi anlamasını ve gelişimini sağlıyorum. Öğrenciyi okulda da takip edip gelişimini bir bütün olarak izlemekteyim, öğrenci ve veli 24 saat bana telefonla ulaşıp taleplerini ve sorularını iletebilirler. İlköğretim (Okula Takviye), İlköğretim (SBS), Lise (Okula Takviye), YGS, LYS, KPSS, DGS, ALES vb. seviyelerde dersler vermekteyim. BLIS, BESA, BUPS, TED Koleji ve diğer IB, IGCSE programına yönelik eğitim veren okullara yönelik dersleri İngilizce olarak anlatmaktayım. Yıllarımı matematik eğitimine verdim ve bu işi seviyorum öğrencilerimi kardeş ve arkadaş olarak görüp ona göre sorumluluğumu yerine getiriyorum. Daha detaylı bilgi için arayabilirsiniz.
Gerektiğinde referanslar verilir. Görüşmek üzere...
Bazı Öğrencilerimin Yorumları…
Musacan, A. : Lise LYS, YGS
Kazandığı bölüm: Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği(Burslu)
Erdoğan öğretmenime zorlu üniversite yolunda desteklerinden dolayı teşekkür ederim. Onun bilgi ve tecrübeleri hayalimdeki bölüme yerleşmemde büyük pay sahibi oldu.
Abdelkader, S.: MEF okulları
IB İngilizce eğitimi zor ve yorucu biri süreç. Zor bir ders olan matematiği sevmemde ve başarmamda yardımcı olan öğretmenime sonsuz teşekkürler.
Zeynep, K.: Doğa Koleji
Matematiği gerçekten sevmiyordum. Erdoğan öğretmenim korkularımı yenmemde yardımcı oldu, artık matematik yapabiliyorum.
Cenk, B.: Doğa IB eğitim
Üç yıldır Erdoğan öğretmenimle çalışıyorum. Fen matematik, İngilizce derslerinde bana çok yardımı oldu. O bir öğretmenden çok arkadaş ve abi gibi
Sinan, A.: TED İstanbul Koleji
Erdoğan öğretmenimle matematik daha güzel. Fen konularında da bana yardımcı olduğu için teşekkürler.
Erdoğan Öğretmen İstanbul Beykoz Matematik Özel Ders - Armut.com