Matematik Özel Ders

Tuğçe K.
Tuğçe K.

ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

Adı / Soyadı
Tuğçe K.
Cinsiyeti
Bayan
Özel ders deneyimi
5 yıl
Dersin verileceği yer
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi
Ders verdiği düzeyler
İlkokul, Ortaokul, Lise, KPSS/DGS/ALES
Ders vereceği cinsiyet
Bayan
E-posta
[email protected]
Ders saati ücreti (tl)
80
Ders vereceği il
AYDIN
Ders vereceği mevki/bölge
merkez
Ders vereceği ilçeler
Muratpaşa
4Bayan4

İLAN DETAYLARI

Eğitim koçluğu ve özel ders imkanı sağlamaktayım.
İlköğretim,orta öğretim tüm derslerde ve lise düzeyinde matematik derslerinde okula yardımcı olabilirim.

Ayrıca sınavlara hazırlananlar için sistemli BİREBİR çalışma sağlamaktayım , yaz döneminde de öğrencilerin eksiklerini kapatarak yeni döneme hazır bir şekilde başlamaları amacıyla birebir ders vermekteyim...

Matematiği sevdirebilmek hocayı sevmekten de geçer.Her öğrenci farklı kişiliklere ve algılama şekillerine sahip olduğundan bir öğretmen olarak bilgi konusunda iyi olmanın yanında öğrenciyi bu yönleri ile de anlamak ve ona göre bir eğitim izlemek gereklidir.
Bu doğrultuda öğrencimle ilk dersimden itibaren eksik olduğu konuları belirler ve uygun bir plan dahilinde en kısa zamanda çok verimli olacak şekilde sistemli bir çalışma yaparım.
Ders sonralarında öğrencime anlattıklarımla ilgili konuya hakimiyet kazandıracak şekilde ödevler verir ve bir sonraki derste bunu kontrolünü yaparak eksik bir kısım bırakmamış olurum. Bütün bunlar neticesinde derslerimde öğrencilerim bekledikleri başarıyı yakalayabilmektedir.
Aile ile işbirliği içinde öğrencilerime gerekli katkıyı sağlayarak pek çok sorunu ortadan kaldırıp istenilen hedefe ulaşmaktayız.

SINAVLARA HAZIRLIK ???????? LGS (TEOG)- TYT (YGS) -YKS (LYS) - YÖS- KPSS - DGS / Tüm ara sınıflar