Odtü Mezunu Deneyimli Öğretmenden Matematik/Geometri Dersleri

Engin H.
Engin H.
05332601248

ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

Adı / Soyadı
Engin H.
Cinsiyeti
Bay
Özel ders deneyimi
15 yıl
Dersin verileceği yer
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi
Ders verdiği düzeyler
Lise, Üniversite, KPSS/DGS/ALES
Ders vereceği cinsiyet
Bay, Bayan
Telefon
05332601248
E-posta
yardimci.engin@gmail.com
Ders saati ücreti (tl)
100
Ders vereceği il
İSTANBUL
Ders vereceği mevki/bölge
Ereğli, Alaplı, Merkez
Ders vereceği ilçeler
4Bay4

İLAN DETAYLARI

Önce kısaca kendimi tanıtayım. Bornova Anadolu Lisesi'nden mezun olduktan sonra tıp fakültelerine yetecek puanla kazandığım ODTÜ Matematik Bölümünü şeref derecesiyle bitirdim. Ardından uygulamalı matematik ve eğitim alanlarında iki yüksek lisans yaptım. Sırasıyla üniversitede araştırma görevlisi(asistan hoca) olarak ve özel eğitim kurumlarında matematik/geometri öğretmenii olarak çalıştım. Geçtiğimiz seneden beri MEB'e bağlı bir anadolu lisesinde görev yapmaktayım.

Yaklaşık 9 seneden beri hem lise, hem de üniversite düzeyinde özel ders vermekteyim ve bu sürede 100'den fazla özel öğrencim oldu. Fen Lisesi öğrencisinden meslek lisesi mezununa hemen her seviyeden öğrenciyle çalıştım ve bu öğrencilerin büyük kısmıyla başarıyı yakaladık. İsteyen öğrencilerle konu anlatımı + uygulama, isteyen öğrencilerle soru çözümü yapıyorum. Değişik kaynaklardan derlediğim sorulara kendi hazırladığım soruları da ekleyip geniş bir soru havuzu oluşturuyorum ve derslerde bu sorulardan yararlanıyorum. Bir konu bitiminde mutlaka o konudan şimdiye dek ÖSYM sınavlarında çıkmış soruları çözüyoruz. Her dersin bitiminde öğrenciye bir sonraki derse kadar tamamlanması üzere yeterince ödev veriyorum ve bir sonraki dersin başında öğrencinin takıldığı soruları çözüyoruz.

YGS-LYS'ye hazırlanan ve lise takviyesi alan öğrencilerle 1 seanslık dersim 90 dk(45+45 dk) sürmektedir ve 1 seans ücretim 9 TL dir. Birbirine yakın düzeyde olmaları şartıyla iki öğrenciye grup dersi de vermekteyim. Bu durumda ders ücreti daha ekonomik olmaktadır.

Bunun dışında DGS, ALES, KPSS(hem genel yetenek, hem ÖABT kısmı) ve TEOG sınavlarına da öğrenci hazırlıyorum. Her ders için modüler eğitim sistemine uygun programlar hazırladım.

Araştırma görevlisi olarak çalıştığım dönemde edindiğim tecrübeler ışığında üniversite öğrencilerine yönelik olarak da Genel Matematik, Calculus(Analiz), Lineer Cebir, Diferansiyel Denklemler ve İstatistik derslerini vermekteyim. Bu derslerin bir oturumu 2 saat(1 saat + 10dk ara + 1saat) sürmektedir ve ders ücreti 150 TL dir. Bu dersleri de grup ders olarak vermekteyim, bu durumdaki ücret için telefonla bilgi alabilirsiniz.

Unutmayın ki özel ders ciddi bir iştir ve bu işi profesyonel olarak yapan birinden alacağınız dersin size katkısı çok daha fazla olacaktır. Görüşmek üzere...