Matematik-Geometri Özel Ders

Mustafa K.
Mustafa K.
05542729425

ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

Adı / Soyadı
Mustafa K.
Cinsiyeti
Bay
Özel ders deneyimi
10 yıl
Dersin verileceği yer
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi
Ders verdiği düzeyler
İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite, KPSS/DGS/ALES
Ders vereceği cinsiyet
Bay, Bayan
Telefon
05542729425
E-posta
mustafakalkan6635@gmail.com
Ders saati ücreti (tl)
70
Ders vereceği il
İZMİR
Ders vereceği mevki/bölge
Tüm İzmir
Ders vereceği ilçeler
Balçova, Bornova, Buca, Çeşme, Güzelbahçe, Karşıyaka, Konak, Narlıdere, Selçuk, Torbalı, Çiğli, Gaziemir, Karabağlar
3Bay3

İLAN DETAYLARI

Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği Bölümünden mezun oldum ve yeni yüksek lisans öğrencisiyim.

Yaklaşık 7 yıldır matematik, geometri, fizik ve ingilizce alanında özel ders vermekteyim.Her seviye öğrenci ile çalışmalar yürüttüm. AYT-TYT-TEOG-KPSS-DGS-ALES Sınavlarına Hazırlık, Lise, İlkokul ve Ortaokul Derslerine Destek Sınavlarına Hazırlık ve Üniversite Öğrencileri Dersleri ve Tezleri üzerinde uzun zamandır bir çok öğrenci ile çalışmaktayım.

Özel ders mantaliteme gelirsekte, genelde saatlik özel ders uygulamama rağmen benim dersim her zaman öğrencim tam öğrendiği zaman sonlanır ve hep fiyat sabittir. (Birçok eski öğrencilerimin kavrama konusunda ki sorunlardan dolayı 2 saatlik dersi 4-5 saat yaptığıma da şahit olmuştur, asla içim rahat etmeden ders masasından kalkmam ve herhangi bir sebebten verimsiz bir ders olduğunu gözlemlersem ücret almadan ders saatini verimli bir zamana kaydırırım, tek odağımız öğrenme ve prensip olarak hak etmediğim ücreti asla almam.)

Birçok konuda öğrencilerime çeşitli kaynaklardan extra ücret almadan test kaynak ve ihtiyaç dahilinde not sağlarım. (İddaa ediyorum öğrencilerim çözsün ben onlara hayal edemeyecekleri bir arşiv sunuyorum.) Öğrencilerime rehberlik faliyetlerini yürütmekteyim. Öğrencilerimin motivasyonları konusunda devamlı iletişim halinde olup kararlılıkları ve gelişimleriyle ilgili her türlü sorumluluğu üstlenmekteyim.

Devamlı analiz araştırma ve testlerle beraber hangi noktadan nerelere geldiğimiz ve neler yapmamız gerektiği konusunda takipleri düzenli olarak yürütmekteyim. Her yıl çıkan sorulara hakim olmamla beraber düzenli olarak kaynak araştırması, geliştirme ve devamlı güncel ve daha çağdaş eğtim konusunda ileri gitmekteyim..

Özel ders uygulamalarımda ise genelde çok soruyu her birini anlayarak soru tiplerine hakim olarak öğretme amacı gütmekteyim. Derslerde her bir konuda özel notlar oluşturmamızla beraber 24 saat Whatsapp üzerinden soruları da almaktayım.

Kendi yaşamım ve özel derslerim adına her zaman tek hedefim var başarı ve unutmayalım ki başarının %1 i esin %99 alın teridir.. Bu bağlamda odak noktamız ne yarının kaygısı, ne de dünün pişmanlığı olsun.. Güç şu an da bugün çalışarak yarını daha iyi dünü daha gururlu hale getirebiliriz..

Saygılarımla,

Mustafa KALKAN

*Not : İzmirin bütün merkez ilçelerine gelebilirim.


Arama, mesaj ve ya whatsapp kanalları ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.