Deneyimli Öğretmenden Matematik Özel Dersi

Özel D.
Özel D.
Vip Üye KKÜ

ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

Adı / Soyadı
Özel D.
Cinsiyeti
Bay
Mesleği
Matematik Öğretmeni
Eğitimi
KKÜ
Yaş
30
Özel ders deneyimi
5 yıl
Dersin verileceği yer
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi
Ders verdiği düzeyler
İlkokul, Ortaokul, Lise, KPSS/DGS/ALES
Ders vereceği cinsiyet
Bay
Ders saati ücreti (tl)
60
Ders vereceği il
KIRIKKALE
Ders vereceği mevki/bölge
Merkez
Ders vereceği ilçeler
Merkez
4Bay4

İLAN DETAYLARI

-Öğrenci ile çalışmaya başlamadan ilk yaptığım eksikliklerini belirlemek ve önbilgi-hazırbulunuşluk düzeylerine göre çalışma programımı ayarlamaktayım.


-Öğrencim için oluşturduğum öğretim plan-programımı kendi seviyesine en uygun olabilecek şekilde en temel eksiklikleri referans alarak oluşturmaktayım.


-Süreç içerisindeki eğitim tempomuzu da öğrencimin farklılıklarını göz önünde bulundurarak sekil veriyorum.


-Öğrencimin olabildiğince ders konsantrasyonunu en üst seviyede tutup dersten maksimum verimi almasını amaçlıyorum.


-Diğer derslere nazaran daha zor olduğu kanaati oluşmuş MATEMATİK dersi için odaklanma problemini en az seviyeye indirip öğrencimin dersin zor olduğu ve yapamama düşüncesini ortadan kaldırmayı hedefliyorum.


-Beraber çalıştığımız öğrenciyi çalışma süreci boyunca olabildiğince zihinsel olarak rahatlatmaya çalışarak hem dersten hem de ders saati boyunca geçirdiğimiz zamandan maksimum düzeyde faydalanarak kalıcı izler bırakıp öğrenme gerçekleştirmeye çalışıyorum.


-Olabildiğince monoton-basmakalıp ders işleyiş sürecinden ileri verimli –zevkli bir ders süreci sağladığımı düşünüyorum.


-Derslerimi ev ortamının rehavetinden uzak uygun ders çalışma ortamını oluşturduğum çarşı merkezinde olan ders ofisimde vermekteyim.


-Ders sürem bir ders saati(40 dakika) değil 60+60=120 dakikadır. Dolayısıyla benimle geçireceği 2 ders saati aslında 3 ders saatine karşılık gelmektedir.


-Ders periyotlarını genellikle haftada 2 saat,ayda toplam 8 saat olarak yeterli görmekteyim.


-Velilerimle devamlı telefon ve yüzyüze iletişim halinde kalarak öğrencilerimin derslerdeki performanslarını periyodik olarak onlarla paylaşmaktayım.


-Ortaokul 5.6,7,8. sınıflar ve TEOG Hazırlık esas çalışma alanım.


-MEB,Dershane,Özel kurslar ve birebir özel derste öğretmenlik yaptım.Halen bir okulda matematik öğretmeni olarak görev yapmaktayım.


-Telefon numaramı ilanda gereksiz-ciddiyetsiz rahatsızlıklar sebebiyle yayınlamadım mesaj bırakırsanız size en kısa zamanda dönüş yapabilirim.


Herkese iyi çalışmalar ve başarılar diliyorum.