Mustafa Hocadan YGS-LYS-KPSS-ALES-DGS-YÖS Matematik Özel Ders

Mustafa T.
Mustafa T.
05301313411

ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

Adı / Soyadı
Mustafa T.
Cinsiyeti
Bay
Özel ders deneyimi
15 yıl
Dersin verileceği yer
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi
Ders verdiği düzeyler
İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite, KPSS/DGS/ALES
Ders vereceği cinsiyet
Bay
Telefon
05301313411
E-posta
mustafatopal11@yahoo.com
Ders saati ücreti (tl)
200
Ders vereceği il
İSTANBUL
Ders vereceği mevki/bölge
İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakası Kadıköy Üsküdar Çengelköy vs
Ders vereceği ilçeler
Bahçelievler, Bakırköy, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Eminönü, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kadıköy, Kağıthane, Küçükçekmece, Şişli, Üsküdar, Zeytinburnu
4Bay4

İLAN DETAYLARI

İlköğretim Takviye, Lise Takviye, TEOG-YGS&LYS-ALES-DGS-KPSS-YÖS&YÖS IQ
Merhaba; Öncelikle gerçekten başarmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Birlikte çalıştığımız sürece profesyonel matematik eğitimi ve eğitim koçluğu alacağınızdan hiç şüpheniz olmasın. Sizden ricam profilimin tamamını sabırla okumanız olacaktır. Profilimi baştan sona sabırla okumanız size dersin nasıl işleneceği, ücret ve mekan bilgisi hakkında bilgi verecektir. Ayrıca benden ders almış bazı öğrenci ve velilerin hakkımdaki yorumlarına da sayfanın sonundan ulaşabilirsiniz.

En iyi hoca; Öğrenci ile doğru iletişim kuran hocadır. Hoca ne kadar bilgili olursa olsun öğrenci ile doğru iletişim kuramazsa yapılan dersler, harcanan emek boşa gidecektir. Bu kesinlikle göz ardı edemeyeceğiniz bir konudur.

•Hocam yıllardır Matematik korkulu rüyam oldu bir türlü anlayamadım, Bizim çocuğun günü kurtarmasını değil matematiği gerçekten öğrenmesini istiyorum, Hocam artık başarmak istiyorum diyorsanız. profilimi mutlaka okuyun bu iş sandığınız gibi zor değil gayet çok basit. İsteyin yeter... Matematik öğrenmek zor değil asıl zor olan öğretmektir. Mustafa Hoca ile öğrenememe gibi bir lüksünüz olamaz...

•Çeşitli derneklerde dershanelerde yıllarca ders verdim 6 Yılım Milli Eğitimde geçti Şuan sadece Özel Ders vermekteyim

•100 Saatlik Öğrenci koçluğu sertifikasına sahibim Öğrencinize dersle birlikte Öğrenci koçluğu da yapmaktayım

•Matematikte Her seviye grubuna dersler vermekteyim TEOG-YGS&LYS-ALES-DGS-KPSS-YÖS&YÖS IQ ve İlköğretimden Lise Sona ve Matematikle ilgili diğer Sınavlara girecek yetişkinlere kadar...

•İlköğretim ve lise okula takviye dersleri hem okuldaki ders işleniş şekline göre hem de konuyu öğrenmesine yönelik işlenecektir. Hedef öğrencinin sınavlarda başarılı olması ve aynı zamanda Matematikte alt yapının oluşmasıdır.
•Derleri online olarakta yapmaktayım online matematik özel dersler için iletişime geçebilirsiniz.

*YGS&LYS, ALES, DGS, KPSS vs girecek olan öğrencilere dersler, ÖSYM'nin son 5 yılda değiştirdiği soru sistemine göre vermekteyim.

•YÖS için Temel Matematik, Mat 2 ve IQ olarak çalışılacaktır.

•Ders Mekanı: Dersleri genelde öğrenci evinde vermekteyim. Fakat dersleri dışarıda sizin belirlediğiniz bir mekanda da yapabiliriz. Bazı Sturbucks cafeler ders çalışmak için uygun olabiliyor

Kişisel Bilgiler

Matematik kolay öğrenilebilecek bir derstir. Bunun için en doğru adım profesyonel eğitimciden kaliteli eğitim almaktır. İlk dersi yaptığımızda zaten bunu göreceksiniz.

•Matematik Sabır ve zaman isteyen bir derstir Bazen 10 adım ileri gidebilmek için işe, 2 adım geri gitmekle başlanabilir. Ve zamanla başarılı olduğunuzu gördüğünüzde kendinize şaşıracaksınız

•İddia ediyorum verilen ödevler yerine getirildiğinde %100 Başarı sağlanır.

•Kolay yöntemlerle, bazen hiçbir yerde göremeyeceğiniz yöntemlerle sınavlarda zaman ve pratiklik konusunda bir adım öne geçeceksiniz.

•Soru çözdüğünüzü gördüğünüzde kendinize güven gelecek. Ve zamanla konularda ilerledikçe kendinize Matematik konusunda ne kadar haksızlık yaptığınızı göreceksiniz

Ücret; 1 Seans ders ilköğretim 4. sınıfa kadar 60dakika 200TL

4. sınıftan sonrası ve sınavlara girecek yetişkinler için 80dakika 200TL

Dersleri paket program olarak da alabilirsiniz. Paket programlar tek tek ödemeye kıyasla indirimlidir.

İndirimli Paketler

30 Derslik paket + Eğitim Koçluğu 4.750TL

Paket program ödemesi peşin olmaktadır. Dilerseniz 2.750TL Peşin 2.000TL 1 Ay sonra ödeyebilirsiniz

Daha uygun fiyata ders verenler de var fakat gerçekten verim almak istiyorsanız. Doğru yerdesiniz emin olun. Matematik öğretmenin yanı sıra aynı zamanda eğitim koçluğu da yapıyorum. İlk dersi yaptığımızda bunu farkedeceksiniz.

Vergi Kaydım vardır. LNE Eğitim Danışmanlık Mustafa Topal (Eğitim masraflarınızı vergiden düşebilirsiniz.)

Bazen öğrenciler telefonda soruyorlar; "Hocam bana kaç ders gerekli" Öncelikle ilk ders yapılmadan, sizin anlama katsayınız, sorulara bakışınız, temelinizin ne kadar olup olmadığı ölçülmeden kaç ders gerektiği konusunda karşıdan cevap vermek doğru değil. İlk dersi yaptığımızda siz farkına bile varmadan gerekli çalışmamı yapmış oluyorum. Sonra sizinle konuşarak kaç ders alacağınıza birlikte karar veriyoruz.)

•İletişim: Haftanın 7 günü Sabah 09:00 akşam 22:00 saatleri arasında arayabilirsiniz. Ayrıca WhatsApp ya da SMS yoluyla da iletişime geçebilirsiniz (ulaşamadığınız taktirde dersteyimdir ben size 5dak ile 90dak içerisinde kesinlikle geri dönerim)


Referanslar

Yoğun ilginize teşekkür ederim...

Bir çok öğrencime Matematiği sevdirdim...
Matematiği başta sıfır olupta şuan Diş Hekimliği Bölümünü kazanan, Hukuk kazanan,
KPSS öğrencilerimden Vergi Uzmanı olan Hemşire olan Öğretmen olan
TEOG öğrencilerimden bu sene 2015 TEOG Türkiye geneli yüzde 1,20 lik dilime giren,
ALES öğrencilerimden doktorayı kazanan yükseklisansa yerleşen...

Hepsini buraya yazamadım daha bir sürü öğrencim var...

İlla ki Özel ders almanız gerekmez Telefonum her zaman açık istediğiniz zaman bilgi de alabilirsiniz soru da sorabilirsiniz. Fakat sorularınız "Hocam benim yarın sınavım var sınav esnasında size soruları atsam çözüp bana gönderebilir misiniz?"
Ya da gecenin 12sinde "Mantık bilimi nasıl bir etkinliktir." şeklinde dalga geçmek için olmazsa sevinirim. :)

Ayrıca özel dersi ders hocasından almanız sizin hocadan daha fazla verim almanızı sağlar yani Matematiği Matematik hocasından Türkçeyi Türkçe hocasından almanız tavsiyemdir. Çünkü heryerde olan hiçbir yerde değildir.
Ve hiç ders yapmadan öğrenciyi tanımadan telefonda size şu kadar net yaptırırım şöyle başarılı olursunuz gibisinden sözler veren kişilerden uzak durun ders yapılmadan bu karar verilmez Ayinesi iştir kişinin lafa bakilmaz.

***Sayın öğretmenler profilimde yazan bilgileri kopyalayıp kendi profilinize yapıştırmanız bilgi hırsızlığıdır. Profilimde yazan bilgileri yılların uğraşı sonucunda titizlikle bu hale getirdim lütfen emeğimi çalıp burada yazanları kendi yazınızmış gibi lanse ettirmeyin. Teşekkürler

Mustafa Topal hakkında değerlendirme ve yorumlar

Melike Ş., 05 Ocak 2016
Ders Konusu: İlköğretim Takviye - Matematik

Mustafa Hoca, çok kibar, kesinlikle ders konularına hakim, sabırlı, maddiyattan uzak, öğrenci yararına çalışan, kafa yoran, sabırlı bir beyfendi. Çocuğunuz için iyi bir öğretmen arıyorsanız tereddüt etmeden arayın kendisini.

Burak K., 11 Aralık 2015
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Korktuğum çözemediğim bütün matematik sorularını Mustafa Hocam sayesinde çok kolay çözmeye başladım. Hocamın gösterdiği kısa yollar ve teknikler sayesinde zor gibi gözüken sorularda dahil olmak üzere tüm matematik soruları artık en kısa sürede çözmeye başladım. Matematik dersi alacak tüm arkadaşlarıma Mustafa Hocayı siddet ile tavsiye ediyorum.

Burcu Ü., 06 Aralık 2015
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Matematiği sevdiren zoru en pratik şekilde kendi yöntemleriyle anlatan motive eden sıcak kanlı alanında usta bir hoca kendisi.

Oğulcan G., 17 Kasım 2015
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - YGS

12 senedir matematik ve geometrinin bu kadar kadar eğlenceli ve kolay bir ders olduğunu bilmiyordum ama Mustafa hocayla ders işledikten sonra tüm fikrim değişti. En iyi şekilde ders anlatan biri. Kesinlikle ve kesinlikle tavsiye ederim.

İbrahim S., 16 Kasım 2015
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - ALES

Mustafa hocanın en karmaşık konuları en pratik şekilde öğretebilme yeteneği sayesinde kısa zamanda çok yol aldım.

Caner D., 07 Kasım 2015
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - YGS

Mustafa hoca ile YGS Temel Matematik dersleri için başladık. Daha önce duymadığım birçok yöntemi Mustafa hocam sayesinde öğrendim. Şimdiye kadar böyle Matematik anlatan hoca duymadım, görmedim, işitmedim. Matematiği anlayabildiğimi anladım. Kendime güvenim geldi. Bütün Matematik öğretmenlerimi toplasam bir Mustafa hoca etmez. Herkese tavsiye ederim. Hiç pişman olmayacağınız bir öğretmen.

Bora G., 07 Kasım 2015
Ders Konusu: Lise Takviye - Geometri, Lise Takviye - Matematik

Önceden ders aldığım öğretmenler sadece öğretmenlik yapmaya çalışıp gidiyorlardı fakat Mustafa hoca hem hayat koçu hem konusuna hakim olan bir hocaydı sadece ders vermekle kalmayıp hep motive etti. Ayrıca İstanbul gibi bir yerde tanımadığınız bir kişiyi evinize davet etmek güven açısından endişe verici olsa da Mustafa hoca ilk gördüğünüz anda bu güveni verebiliyor. Mustafa hoca ile 1 yıldır çalışıyoruz ailecek çok memnunuz.

Mina T., 15 Nisan 2015
Ders Konusu: Lise Takviye - Matematik

Matematik ve geometri için kesinlikle Mustafa hocayı tercih etmelisiniz. 10 senedir matematiği bu kadar iyi anlatan ve anlamamı sağlayan bir hocayla karşılaşmamıştım. Mustafa hoca ile derslerden çok memnunum, umarım sizde memnun kalırsınız.

Roman A., 13 Nisan 2015
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - YÖS

Mustafa Beyden özel ders aldığım günden beri kendimde gerçekten çok iyi ilerleme gördüm. Dershaneye gidip ders almak yerine onu tercih ettim. YÖS sınavı, özellikle IQ ve matematik derslerinde oldukça hakim ve uzman bir hocadır. Ders dışında olsa da telefon üzerinden soru sorabiliyor cevabı alabiliyorum. Tüm öğrencilere tavsiye etmekteyim.

Ferdi U., 29 Ocak 2015
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - ALES, Üniversite Takviye - Matematik

Mustafa hocayla 2014 Ağustosta tanıştım. Ales matematik için kendisinden ders almaya başladım. Bu zamana kadar hiç özel ders almamıştım. Dersten önce ben durumumu anlattım. Mustafa hoca seviyemi ölçmek için bir kaç soru çözdürdü ve ilk ders gayet güzel geçti. Mustafa hoca ile birlikte ders çalışmaya başladık. Şu an matematikte iyiyim ve matematiği seviyorum. Biz Mustafa hoca ile dersleri kendi evinde yapıyoruz. Mustafa hoca samimi ve içten birisi, dersi gözü saatte işlemiyor. Süre doldu diye dersi bitirmiyor. Mustafa hoca ile iletişiminiz ders bitince bitmiyor sizinle arkadaş oluyor, konuların püf noktalarını ve kısa yollarını gösteriyor. Mustafa hocadan ders almak isteyen arkadaşlara tavsiyem şudur; sınavdan 1,2 gün önce ders almayın, hiç bir hocada olmadığı gibi Mustafa hocanın da elinde sihirli değnek yok, matematik ve diğer dersler bir günde öğrenilmez.

Tuğba Ü., 01 Temmuz 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - YGS

Başarılı bir öğretmen olmanın yanında aynı zamanda insanı motive eden, özgüven sağlayan, cana yakın, samimi ve özellikle matematik dersindeki anlatım şekliyle ender hocalardan birisidir.

İlke Ceren S., 29 Haziran 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - KPSS

Ailemizin Matematikçisi!!! Önce kardeşimin YGS/LYS matematik derslerine takviye için Mustafa bey ile çalışmalara başladık. Daha sonra ben KPSS'ye hazırlanmaya karar verince bu sefer ben de ders almaya başladım. Şimdi sıra DGS'ye girecek olan annemde.

Selin S., 29 Haziran 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Mustafa hoca işinde son derece tecrübeli, dersinde öncelikle öğrencinin seviyesini saptayarak ona göre derslerini işlemektedir bu sayede öğrenci dersi daha iyi anlatmaktadır. Öğrencinin takıldığı konular üzerinde daha fazla durarak öğrencinin iyice konuyu kavradığından emin olmaktadır. Bunların yanı sıra sınav sistemleri hakkında çok iyi bilgiye sahiptir, sınav sistemiyle alakalı takıldığınız her hangi bi konuyu ona danışabilirsiniz. Derslerinde farklı soru tipleri çözerek sizi her türlü soru tipine karşı hazırlarken aynı zamanda daha önce çıkmış sorularıda çözerek ne tür soruların sınavda çıkabileceğini vurgulamış oluyor. Mustafa hocayı kesinlikle herkese öneriyorum.

Canberk Ç., 24 Haziran 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - YGS

Mustafa hoca şu ana kadar tanıdığım en iyi hocalardan biri dersi anlatışı iletişimi kuvvetli matematik hiç bu kadar zevkli olacağı aklıma gelmemişti.

Elif A., 23 Haziran 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Şimdiye kadar bir çok hocadan ders aldım ama mustafa hoca gibi konu anlatanı tanımadım.. Hiç bir zaman saate bakarak bir saat oldu ders bitti dediğini duymadım.

Sabri B., 22 Haziran 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - DGS

Mustafa hoca ile bundan 4 ay önce tanıştık 4 aydır haftada 4 gün ders yapıyoruz. En başta Matematiğim sıfırdı şuan takır takır soru çözüyorum Teşekkürler Mustafa hoca teşekkürler özelders.com. Ders alacak öğrencilere kesinlikle tavsiye ederim.

Mahmut Ç., 14 Mayıs 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - ALES

Piyasada gerçekten de matematik dersini anlatabilecek öğretmenlik mesleğinin içinden ve dışından olan sayısız insan var. Ama piyasada matematik dersini sevdirecek çok hem de çok az insan var. İşte Mustafa Hoca bu çok az insan içerisine dahil olan biri. Öğrenciyle diyalogları çok samimi ve ders saatini biç bir zaman kısıtlayıcı bir unsur olarak öğrencinin önüne koymuyor.

Zerrin K., 05 Mayıs 2014
Ders Konusu: Lise Takviye - Matematik

Hocam teşekkürler. Oğlum artık matematik problemlerini çözebiliyor ve en önemlisi yapabileceğine inanıyor.

Murat Ö., 05 Mayıs 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - LYS

öğretmeyi seven alanında deneyimli çok iyi samimi bir öğretmen

Fırat B., 01 Nisan 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - KPSS

matematikle mustafa hoca sayesinde barışabilirsiniz :)

Nurhan Ö., 31 Mart 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - KPSS

Merhaba, Mustafa Bey'den uzun süredir ders almaktayım. İnternet üzerinden bir hocayı tanıyıp evinizde ders almak güven açısından düşündürücü olsa da Mustafa Bey ilk derste gerekli güveni veriyor. Gerçekten çok yardımcı, içten ve gayretli. Randevu gün ve saatlerine riayet eder ama gerektiğinde gerekli esnekliği de gösterir. İyi bir eğitmen ve danışman olmasının yanı sıra iyi de bir insan... Hiç düşünmeden ders almaya başlayın derim ben..

Barış Egemen S., 31 Mart 2014
Ders Konusu: Sınav Hazırlık - YGS, Sınav Hazırlık - LYS

Kesinlikle tavsiye ediyorum, Mustafa Hocayla ders yapmak keyifli dersi espirilerle keyifli hale getiriyor hem keyif alıyorsunuz hem öğreniyorsunuz.

saygılarımla,
Mustafa Hoca