YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİSİNDEN MATEMATK ÖZEL DERSİ

Merve C.
Merve C.

ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

Adı / Soyadı
Merve C.
Cinsiyeti
Bayan
Özel ders deneyimi
4 yıl
Dersin verileceği yer
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi
Ders verdiği düzeyler
Ortaokul, Lise, Üniversite, KPSS/DGS/ALES
Ders vereceği cinsiyet
Bayan
E-posta
mrvbyrk_54@hotmail.com
Ders saati ücreti (tl)
60
Ders vereceği il
SAKARYA
Ders vereceği mevki/bölge
{ifield:bolge}
Ders vereceği ilçeler
Serdivan‎
4Bayan4

İLAN DETAYLARI

Elazığ Fırat Üniversitesi matematik bölümü mezunuyum. Aynı zamanda öğretmenlik yapmayı gerektiren pedagojik formasyon eğitimimi de almış bulunmaktayım. Şu anda Sakarya Üniversitesi matematik bölümünde yüksek lisans yapmaktayım. 3,5 yıl kadar halk eğitimi merkezlerinde ygs-lys takviye kurslarında, kpss lisans -önlisans kurslarında derslere girdim. Aynı zamanda bir dershanede yaklaşık 1 yıl kadar ales ve dgs derslerine girdim.

Derslerimde öncelikle kendi notlarımla ders anlatıgımı belirtmek isterim. Konu anlatımından sonra kolaydan zora sorular çözüp konuyu bitirmekteyim. Belirlemiş olduğum 2-3 konuda bir tarama testleri yapmaktayım. Ögrencinin seviyesine inip verimli bir ders islemeyi hedeflemekteyim. Şu ana kadar öğrencilerimden olumlu dönütler aldım. Bilinçli ve ders çalışmaya istekli ögrencilerle ders çalışmayı dilerim.
Üniversiteye hazırlık olarak yada ara sınıflarda takviye amaçlı yada kpss önlisans -lisans öğrencilerine ders vermek istiyorum. İletişime mesajla geçilmesi tercihimdir.

Teşekkürler.

MERVE ÇELEBİ