PROFESYONEL MATEMATİK ÖĞRETMENİNDEN GARANTİLİ ÖZEL DERS

Ahmed B.
Ahmed B.

ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

Adı / Soyadı
Ahmed B.
Cinsiyeti
Bay
Özel ders deneyimi
10 yıl
Dersin verileceği yer
Öğrencinin Evi
Ders verdiği düzeyler
İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite, KPSS/DGS/ALES
Ders vereceği cinsiyet
Bay
Ders saati ücreti (tl)
100
Ders vereceği il
İSTANBUL
Ders vereceği mevki/bölge
{ifield:bolge}
Ders vereceği ilçeler
Ataşehir
4Bay4

İLAN DETAYLARI

2007'den bu yana özel ders veriyorum.( matemati&geometri;)
yüzde yüz memnuniyet: 10 yıllık özel ders geçmişimde çalıştığım hiçbir velinin ve öğrencinin çalışmalarımdan memnuniyetsizliği bulunmamaktadır.
maksimum başarı: öğrencinin kapasitesi ölçüsünde en yüksek başarısını sağlamak temel hedefimdir
kalıcı öğrenme: öğrencinin ön yargılarından kurtulmasını sağlayarak temel matematik disiplinlerini anlaması ve yorumlaması önceliğimdir
temel felsefem 'BALIK VERMEK DEĞİL BALIK TUTMAYI ÖĞRETMEK'tir...

Matematik diğer bilimlere temel teşkil eden bir ders olması nedeniyle hem eğitim alanında uzmanlık hem ders uzmanlığı istemektedir.
Ben 2009 yılında kocaeli üniversitesi matematik öğretmenliği bölümünden mezun oldum. Üniversite 3. sınıftan bu zamana yaklaşık 10 yıldır özel ders hizmeti vermekteyim.
Özel ders verdiğim bu zaman içerisinde öğrenci iletişimi, program oluşturma ve uygulama, öğrencinin derse olan ilgisini ve hazırbulunuşluğunu arttırma gibi konularda neredeyse %100 başarı sağladım. Öğrencilerim ve velilerimden bu zamana kadar hep olumlu dönüş aldım.
Derslerimi belli bir sistem içersinde, profesyönel yaklaşımlardan yararlanarak, öğrencinin merkezde olmasını sağlayarak düzenlerim. Ders verdiğim öğrenciye ilgi ve sabırla yaklaşırım. Bu sayede öğrenci maksimum performansını ortaya çıkarmak için zemin bulmuş olur.
Unutulmamalıdır ki ÖĞRENEMEYEN ÖĞRENCİ YOKTUR, ÖĞRETEMEYEN ÖĞRETMEN VARDIR. Matematik dersi de diğer iş alanları gibi uzmalık isteyen bir bilim dalıdır.