ODTÜ Mezunu yüksek öğretmenden matematik/geometri/Calculus dersleri

Engin Y.
Engin Y.

ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

Adı / Soyadı
Engin Y.
Cinsiyeti
Bay
Özel ders deneyimi
10 yıl
Dersin verileceği yer
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi
Ders verdiği düzeyler
Lise, Üniversite, KPSS/DGS/ALES
Ders vereceği cinsiyet
Bay
Ders saati ücreti (tl)
100
Ders vereceği il
İSTANBUL
Ders vereceği mevki/bölge
{ifield:bolge}
Ders vereceği ilçeler
Bakırköy
4Bay4

İLAN DETAYLARI

Eğitimim: Bornova Anadolu Lisesi, ODTÜ Matematik (lisans), ODTÜ Matematik (yüksek lisans), Dokuz Eylül Üniversitesi (yüksek lisans).

Üniversitede araştırma görevlisi olarak çalıştıktan sonra aralarında Kavram ve Sınav Dershanelerinin bulunduğu özel öğretim kurumlarında ve Pisagor Özel Ders Merkezinde çalıştım. Ardından Türkiye derecesi yaparak MEB'e atandım ve son üç senedir Anadolu Lisesinde görev yapmaktayım.

2007 yılından beri 150 ye yakın öğrenciye özel ders verdim. Her seviyeden öğrenciyle çalıştım. Şu anda Avrupa yakasında birçok yerde ve Anadolu yakasında Kadıköy ve Üsküdar'da merkezi yerlerde(cumartesi, pazar ve pazartesi) ders vermekteyim.

Derslerimde öğrencinin seviyesine uygun hareket etmekteyim. Her derste olabildiğince fazla soru çözmeye çalışırım ve dersin sonunda bir sonraki derste kontrol edilmek üzere ödevlendirme yaparım. Ara ara o zamana kadar işlenen konulardan bir tarama sınavı uygularım. Sınavlarda çıkmış sorular mutlaka çözülür ve çıkması muhtemel sorular üzerinde durulur. Öğrenci takıldığı soruları WhatsApp yoluyla sorabilir.

Derslerim 45 dakikalık 2 ders ve 10 dakikalık bir ara olmak üzere 100 dakika sürmektedir. 1 seanslık ders ücreti 150 TL dir. Haftada iki kez ders alacak öğrencilerde aylık peşin ödemelerde indirim yapmaktayım. Bunun yanında 2 kişilik grup dersi de yapmaktayım ve bu dersler daha ekonomik olmaktadır. Üniversite derslerinin ücretleri farklıdır. Kolej dersi veya üniversite dersi olsun, herhangi bir dersi İngilizce olarak anlatabilirim.

Siz de matematikte kendinizi geliştirmek sınavlardaki netlerinizi/notlarınızı artırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Çünkü alanında uzman ve işine aşık birinden ders alacaksınız. Görüşmek üzere