Matematik / Geometri Özel Ders KPSS/DGS/ALES/ Açıköğretim Sınavları

Ekin Y.
Ekin Y.

ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

Adı / Soyadı
Ekin Y.
Cinsiyeti
Bayan
Özel ders deneyimi
5 yıl
Dersin verileceği yer
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi
Ders verdiği düzeyler
İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite, KPSS/DGS/ALES
Ders vereceği cinsiyet
Bayan
Ders saati ücreti (tl)
70
Ders vereceği il
İZMİR
Ders vereceği mevki/bölge
{ifield:bolge}
Ders vereceği ilçeler
Buca
4Bayan4

İLAN DETAYLARI

Ben Ekin Yeşilyurt. Dokuz Eylül Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümü mezunuyum. Şu anda ise Ege Üniversitesi Matematik Bölümü okuyorum. Lise olarak Anadolu Öğretmen Lisesi çıkışlıyım. Yani lise yaşantım boyunca da geniş kapsamlı olarak öğretmenlik mesleğine uygun "Eğitim" dersleri aldım.

Derslerde ise süre bitti ders bitti gibi bir anlayışım yoktur. Konu bittiğinde öğrenci tam olarak anladığında ders biter. Ders saat ücretinin dışında esktra ücret talep etmem. Öğrencilerin istemeleri halinde onlara (ücretsiz) birçok test, kaynak ve not sağlarım. Ders saati sonrasında da günün her saatinde Whatsapp üzerinden soru çözümü desteği sağlıyorum. Ayrıca isteyen öğrencilere Pandemi süreci dolayısıyla dersleri ONLINE olarakta yapmaktayım. Açıköğretim matematik sınavlarında yardımcı olmaktayım.

Bu işi gerçekten severek yapıyorum. Bir çok öğrenci arkadaşım çok iyi yerlere geldi ve çok güzel okullar kazandılar. Sistemli olduğumuz sürece bu böyle olmaya devam edecektir. Gerekli durumlarda referans paylaşabilirim. Merak ettiklerinizi sormak ve daha detaylı bilgi almak için ulaşabilirsiniz.

Herkese başarılar dilerim.