İlköğretim Matematik (Memnun Kalmazsanız Ücret Almıyorum)

Gülsüm Ç.
Gülsüm Ç.
Vip Üye Abant İzzet Baysal Ünversitesi

ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

Adı / Soyadı
Gülsüm Ç.
Cinsiyeti
Bayan
Mesleği
İlköğretim
Eğitimi
Abant İzzet Baysal Ünversitesi
Yaş
25
Özel ders deneyimi
4 yıl
Dersin verileceği yer
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi
Ders verdiği düzeyler
İlkokul, Ortaokul, Lise
Ders vereceği cinsiyet
Bayan
Ders saati ücreti (tl)
30
Ders vereceği il
ELAZIĞ
Ders vereceği mevki/bölge
Merkez
Ders vereceği ilçeler
Merkez
4Bayan4

İLAN DETAYLARI

BOLUDA İZMİRDE İSTANBULDA VE KONYADA BİRÇOK ÖĞRENCİYE SBS YGS HAZIRLIK İÇİN MATEMATİK, GEOMETRİ, BİYOLOJİ VE FEN BİLGİSİ DERSİ VERDİM. ÖĞRENCİLERİMİN ÇOĞUNDA MATEMATİĞİ VE GEOMETRİYİ YAPAMIYORUM ,ÖĞRENEMİYORUM GİBİ ÖN YARGILAR VARDI.   ÖĞRENEMEYEN ÖĞRENCİ YOKTUR ÖĞRETEMEYEN ÖĞRETMEN VARDIR DÜŞÜNCESİNİ BENİMSEMİŞİMDİR. YETERLİ ZAMAN AYIRARAK VE ÖĞRENCİ SEVİYESİNE UYGUN BİR ANLATIMLA  BÜTÜN ÖĞRENCİLER ÖĞRENEBİLİR. BÜTÜN ÖĞRENCİLERİMLE KAPASİTELERİYLE ORANTILI OLARAK BELLİ BİR BAŞARIYA ULAŞTIK. ONLARIN ÖN YARGILARINI ORTADAN KALDIRDIK. EĞER SİZDE MATEMATİĞİ SEVMİYORUM, ANLAMIYORUM, YAPAMIYORUM DİYORSANIZ BİRDE BENDEN DİNLEYİN.


NOT: ÖĞRENCİNİN KAPASİTESİNE GÖRE HEDEFLEDİĞİMİZ BAŞARIYI SAĞLAYAMAZSAK ÜCRET ALMIYORUM.

ÖĞRENCİLERİN PROBLEM ÇÖZME BECERİLERİ VE ANLAMA EKSİKLİKLERİ KONUSUNDA MAKELELER YAZDIM. ÖĞRENCİ İLE İLETİŞİMDE BAŞARILI, MESLEK AHLAKINA SAYGILI, ALANINDA GEREKLİ BİLGİYE SAHİP BİR ÖĞRETMENİM.
2 YIL ÖĞRENCYKEN 2 YILDA MEZUN OLDUKTAN SONRA YANİ TOPLAMDA 4 YIL DERSANEDE ÇALIŞTIM.
YAN ALANIM FENBİLGİSİ ÖĞRETMENLİĞİ OLDUĞU İÇİN FEN BİLGİSİ VE BİYOLOJİ DERSLERİDE VERİYORUM. MATEMATİK VE GEOMETRİDE SINAVA YÖNELİK ZAMAN KAZANDIRICI PRATİK YÖNTEMLERLE, BİYOLOJİ VE FEN BİLGİSİNDE AKILDA KALICI ÇİZİMLER VE KAVRAM HARİTALARIYLA ÖĞRENCİ İÇİN ANLAMLI ÖĞRENME SAĞLANIR.