Matematiği Hiç Bu Kadar Zevkli V Kolay Anlamamıştım Diyeceksiniz.uzm.matematik Öğretmeni&eğitim Koçu

Arzu K.
Arzu K.
05398258586 ERCİYES ÜNİVERSİTESİ

ÖĞRETMEN BİLGİLERİ

Adı / Soyadı
Arzu K.
Cinsiyeti
Bayan
Mesleği
Matematik
Eğitimi
ERCİYES ÜNİVERSİTESİ
Yaş
29
Özel ders deneyimi
10 yıl
Dersin verileceği yer
Öğrencinin Evi, Öğretmenin Evi
Ders verdiği düzeyler
İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite, KPSS/DGS/ALES
Ders vereceği cinsiyet
Bayan
Telefon
05398258586
E-posta
[email protected]
Ders saati ücreti (tl)
40
Ders vereceği il
İZMİR
Ders vereceği mevki/bölge
Tüm istanbul
Ders vereceği ilçeler
Küçükçekmece
4Bayan4

İLAN DETAYLARI


ŞAHSİ SAYFAMDIR ,MATEMATİK VE EĞİTİM ÜZERİNE BİR SAYFA

X LER Y LER SİZİ ARTIK KORKUTMAYACAK...:)DAHA ÖNCEKİ ÖĞRENCİLERİM GİBİ ÖNCE SEVECEK, ÇALIŞACAK, BAŞARABİLECEĞİNİZE İNANIP BAŞARACAKSINIZ.MATEMATİK SİZİN İÇİN SORUN OLMAKTAN ÇIKACAK....SBS, KPSS,LİSE DERSLERİ,YGS,LYS,ALES,DGS İÇİN MATEMATİK VE GEOMETRİ ÖZEL DERSİ VERİLİR...
DAHA İLKÖĞRETİMDE LİSE DE İKEN SINIF ARKADAŞLARIM ANLAMADIKLARI BİR SORUYU ÖĞRETMENİM SİZ ARZUYA ANLATIN O BİZE ANLATSIN O DAHA İYİ ANLATIYOR ONUN ANLATTINDAN DAHA İİYANLIYORUZ KUSURA BAKMAYIN DA DERLERDİ:) VE HEP İNAŞALLAH MATEMATİK ÖĞRTMENİ OLURSUN DİYE DUA EDERLERDİ BANA DUALARI OLDU:) LİSE2DEİKEN DAHA DERSANEDE İDARECİVÖĞRETMENLERİMDEN DERS BAŞARIM VE ANLATIMIMIN İYİ OLMASINDAN O ZAMANDA LİSE ÖĞRENCİSİ OLDUĞUM HALDE İLKÖĞRETİM KISMINDA ÖĞRETMENLİK TEKLİF ETMİŞLERDİ ,
DERS VERDİĞİM VE SINIFTA DERS ANLATTIĞIM TÜM ĞRENCİLRİMDE AYNI ŞEYLERİ SÖYLEDİ DURDU MATEMATİĞİ -GEOMETRİYİ ÇOK ANLAŞILIR ANLATTIĞIMI SÖYLER HEP BENDEN DİNLEYENLER:)SİZ DE 1 DERSİMİ DİNLEDİKTEN SONRA O FARKI FARKEDENLERDEN OLACAKSINIZ İNŞALLAH.
TÜM SINIF DÜZEYLERİNE VE İÇİNDE MATEMATİK GEOMETRİ SORUSU OLAN TÜM SINAVLARA YÖNELİK MATEMATİK -GEOMETİRİ DERSİ VERİLİR.


BİRLİKTE ÇALIŞTIĞIM TÜM ÖĞRENCİLERİM BAŞARDI SIRA SİZDE ARAYIN ZAMAN KAYBETMEDEN BAŞLAYALIM ÇALIŞMAYA...DERS ÜCRETİ DURUMUNUZA GÖRE ÇALIŞACAĞIMIZ HAFTALIK SAATE GÖRE AYARLAMA YAPABİLİRİM.. ÖĞRENCİ EVİNDE YADA KENDİ EVİMDE VEREBİİRİM ÖZEL DERSİ..
BIRAKIN ARTIK MATEMATİK SİZDEN KORKSUN
SİZ BAŞARMAK İÇİN ONDAN ONU ÇALIŞMAKTAN AYRI YAPAMIYORSANIZ BAŞLAYIN BENLE ARTIK MATEMTİK SİZSİZ YAPAMAZ OLSUN

İLK DERS ÜCRETSİZ