İçerik Sağlayıcılığı Politikalarımız ve Gizlilik İlkelerimiz

OzelDers.Matematiktutkusu.com bir ilan sitesidir.OzelDers.Matematiktutkusu.com, OzelDers.Matematiktutkusu.com'da ilanı bulunan üyelere ve ziyaretçilere internet üzerinden "içerik sağlayıcı" olarak hizmet vermektedir. OzelDers.Matematiktutkusu.com ve yönetimi hiç bir şekilde eğitim öğretim faaliyeti vermemektedir. OzelDers.Matematiktutkusu.com yer alan ilanlarda yer alan kişilerin (üyelerin) veya ziyaretçilerin hiç biri ile görüşmemekte ve organik ilişkide bulunmamaktadır. İçerik sağlayıcılığı hizmeti haricinde hiç şekilde fiziksel veya sanal olarak ders veya eğitim-öğretim faaliyetinde aracı veya uygulayıcı olmamaktadır. OzelDers.Matematiktutkusu.com'da ilanları bulunan kişilerin (üyeler) kimlikleri ve gerçeklikleri hakkında bir doğrulama imkanı bulunmamaktadır. OzelDers.Matematiktutkusu.com'da ilanı bulunan kişilerin (üyelerin) gerçekleştirmeyi düşündüğü veya düşüneceği faaliyetlerin hiç bir aşamasında OzelDers.Matematiktutkusu.com yer almamakta ve bu üyelerin yapacağı faaliyetlerinden haberi olmamakta ve sorumluluğu bulunmamaktadır. OzelDers.Matematiktutkusu.com yönetimi OzelDers.Matematiktutkusu.com sitesini ziyaret eden veya üye olanlara hiç bir zaman iş bulma veya iş imkanı sağlama gibi iddiası veya hizmeti yoktur. OzelDers.Matematiktutkusu.com'u kullanan üye veya ziyaretçiler bu hükümleri kabul etmiş sayılır.

OzelDers.Matematiktutkusu.com'a kayıt olma ve ilan yayınlamak tamamen ücretsizdir.

OzelDers.Matematiktutkusu.com'a kayıt olan kişiler, üyelik işlemleri ve ilanları ile ilgili Matematiktutkusu.com'dan e-postalar almayı kabul eder.

OzelDers.Matematiktutkusu.com da yayınlanan ilanlar ve kişilerin gerçek kişiler/ilanlar olup olmadığının kontrol edilmesi mümkün görünmemektedir. İlanlarda yayınlanan bilgiler ve ifadeler ilan sahibinin kendi sorumluluğundadır.Matematiktutkusu.com'un hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.

OzelDers.Matematiktutkusu.com da bulunan kayıtlı üyeler ile site ziyaretçileri arasındaki ilişki veya görüşmeler kendi sorumluluklarındadır. OzelDers.Matematiktutkusu.com bu ilişkilerin veya görüşmelerin hiç bir anında bu kişilerle (üye veya ziyaretçi) irtibatta bulunmayacaktır.

Yanlış, düzensiz, eksik ve yanıltıcı bilgileri, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadeleri içeren bilgilerin siteye kaydedilmesi durumunda bu ilanlar silinecek ve bu ifadelerden dolayı oluşacak olumsuzlardan bilgileri giren üye sorumludur.

Hiçbir kişisel tanımlayıcı bilgiyi üçüncü şahıslara satmamakta, kiralamamakta ve bu bilgiyle ticaret yapmamaktayız, kullanıcılarımızın elektronik posta adreslerini talep edilmemiş pazarlama için kullanmamaktayız. Ancak Türkiye Cumhuriyeti devleti, hukuki olarak suç teşkil edecek durumlarda mahkemeler tarafından talepte bulunduğunda kişisel bilgiler ibraz edilecektir.

OzelDers.Matematiktutkusu.com'a kayıt yaptırmış üyenin ilan eklerken girdiği sahşi bilgi ve ifadelerin hepsi herkese açık olarak ilanda yayınlanmaktadır. Bu şekilde özel bilgilerin yayınlanmasından doğacak hukuki sorumluklar üyenin kendisine aittir.

OzelDers.Matematiktutkusu.com dilediği zaman üyelikleri durdurma/silme ve ilanları kaldırma, kaldırılan ilanlardaki kişisel bilgileri 1 yıl süreyle saklama hakkını saklı tutar.

OzelDers.Matematiktutkusu.com'a üye olup ilan ekleyen üyeler, ilanlarının (profillerinin) kaldırılmasını talep edebilirler. Bu üyelerin İlanları kaldırıldıktan sonra 1 yıl boyunca siteye ilan ekleyemezler.

OzelDers.Matematiktutkusu.com'da üyeler, profil oluşturma ve ilan ekleme sayfalarındaki veri girişlerinde istenenlere uygun bilgiler dışında alakasız bilgiler girmeleri durumunda üyelik ve ilanları silinir.

OzelDers.Matematiktutkusu.com'a ilan eklerken diğer üyelerin ilanlarını kopyalayıp kendi ilanlarında kullanan üyelerin hesapları ve ilanları silinir.

OzelDers.Matematiktutkusu.com'da üyeler (Vip üyeler hariç), ilan eklerken "Açıklama" bölümüne telefon numarası, internet sitesi adresi, sosyal medya hesap adresleri eklemesi yasaktır.

OzelDers.Matematiktutkusu.com'da üyeler profil fotoğraflarında kendi fotoğrafları hariç alakasız hiç bir fotoğraf, sembol veya yazı kullanamazlar.

OzelDers.Matematiktutkusu.com'a üye olan öğretmenler için iki tip üyelik şekli bulunmaktadır. "Üye" ve "Vip Üye". "Üye" statüsündekiler OzelDers.Matematiktutkusu.com dan ücretsiz olarak yararlanmaktadırlar. "Üye" statüsüne sahip kişiler için site kullanımında kısıtlamalar bulunmaktadır. Bu konudaki ayrıntıları "Hizmetler" bölümünden öğrenebilirsiniz.

OzelDers.Matematiktutkusu.com'a üye olan her kişi, "Yardım" bölümündeki yönergelere uymak zorundadır.

OzelDers.Matematiktutkusu.com, "Vip Üye" ve "İlan Sabitleme" hizmetlerinde değişiklik yapmayı saklı tutar.

Siteyi kullanan tüm kişiler bu sayfada yazılı şartları peşinen kabul etmiş sayılmaktadır.

Künye
MATEMATİKTUTKUSU.COM
[email protected]