Şifremi hatırlamıyorum !

Hesabınıza ulaşabilmek için sitemize kayıt olduğunuz e-posta adresine buradan yeni şifre istemeniz gerekmektedir. E-posta adresinize gelen linki tıkladıktan sonra yeni şifrenizi görebileceksiniz. Yeni şifre ve e-posta adresi ile sitemize giriş yaptıktan sonra istediğiniz yeni bir şifre belirleyebilirsiniz.
Sitenize kayıt olduğum e-posta adresini hatırlamıyorum !

Şifre hatırlatma yapmak istiyorsunuz ancak sitemize kayıt olduğunuz e-posta adresini hatırlamıyorsanız, şifre hatırlatma bölümüne, kayıt olurken vermiş olabileceğiniz e-posta adreslerini tek tek deneyerek sisteme hangi e-posta adresinizin kayıtlı olduğunu görebilirsiniz. Yine de problem yaşıyorsanız sitemiz içindeki ilanınıza bularak, ilanınız içinden e-posta adresinizi öğrenebilirsiniz. İlanınızı bulabilmek için buradaki google arama yapısını kullanabilirsiniz. Telefonla şifre hatırlatma ve aktivasyon işlemimiz yoktur.
Bilgilerim doğru olmasına rağmen sitenize üye girişi yapamıyorum !

Güvenlik sebebiyle sistemimiz, güvenilir olmayan (daha önce giriş yapmamış olduğunuz cihaz/bilgisayar) girişleri engellemektedir. Güvenilir olan cihazlardan (daha önce sorunsuz giriş yapmış olduğunuz cihaz/bilgisayar) sitemize giriş yapınız. Eğer güvenilir olmayan bir cihazdan giriş yapacaksanız giriş formundaki "Başka bilgisayardayım" seçeneğini seçerek giriş yapınız. Bunlara rağmen sistem sizi engelliyorsa, güvenilir cihaz/bilgisayarın ip adresini değiştirerek giriş yapınız.
Üye profilimi nasıl silebilirim ?

Sitemize üye girişi yaptıktan sonra İletişim bölümündeki forma "profilimi siler misiniz" yazıp gönderdiğinizde kısa bir süre sonra silinecektir. Profili silinen üyelerin ilanları da silinir. Profili silinen üyeler daha sonra üyelik oluşturmak istediklerinde siteye eski verdikleri telefon ile üyelik oluşturamazlar.
İlanımı nasıl silebilirim ?

Üyelerin kendilerinin silebileceği bir bölüm bulunmamaktadır. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra İletişim bölümündeki forma "ilanımı siler misiniz" yazıp gönderdiğinizde kısa bir süre sonra silinecektir. İlanınızı her hangi bir sebeple silmemizi isteyip silindiği takdirde 1 yıl boyunca tekrar ilan ekleyemezsiniz. İlanınızın pasif duruma alınmasını sağlayabilirsiniz. İlanınızın pasif duruma alınması için "İlan düzenle" bölümüne girdiğinizde ilanınızın başlığına "Pasif" yazıp kaydetmeniz yeterlidir.
Birden fazla ilan ekleyebilir miyim?

Malesef. Her üye tek ilan ekleyebilir.
İlanımdaki telefon numaramı değiştirebilir miyim?

Malesef değiştiremezsiniz. Yeni bir telefon numarası kullanıyorsanız o telefon numarası ile yeni bir üyelik açıp ilan ekleyebilirsiniz. Eski profil ve ilanınızın silinmesi için İletişime geçiniz. Bu uygulamanın sebebi çoklu üyelik/ilan oluşturulmasını engellemektir.
Üye olmaya çalışırken "Bu telefon ile üyelik açılmıştır" uyarısı alıyorum, ne yapabilirim?

Daha önce bu numara ile üyelik oluşturulduğu için aynı numara ile tekrar üyelik açamazsınız. Bu uygulamanın sebebi çoklu üyelik/ilan oluşturulmasını engellemektir.
İlanımda telefon numaram neden görünmüyor?

Bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız Vip Üye statüsüne geçmeniz gerekmektedir.
İlanıma resmimi nasıl ekleyebilirim?

İlanınızda profil resmi ekleyebilmek için sitemizdeki profil sayfanıza girerek "Resim Yükle" bölümünü kullanınız.
Neden bir taneden fazla ilçe seçemiyorum?

Bu hizmetten yararlanmak istiyorsanız Vip Üye statüsüne geçmeniz gerekmektedir.
Eklediğim ilanı nasıl görebilirim?

"Hesabım" bölümündeki "Profili Düzenle" bölümünde ilanınızı görebileceğiniz link bulunmaktadır.
İlanımın yayınlandığı kategoriyi nasıl görebilirim?

İlanınızı hangi ilde yayınlamayı seçtiyseniz buradan o ile tıklayarak görebilirsiniz.
"Ders almak istediğim kişinin ilanında telefon numarası bulunmuyor?"

Vip üye olmayan üyelerimizin ilanlarında telefon numarası görünmemektedir. Bu kişilerden özel ders almak için irtibatı ancak e-posta yoluyla yapabilirsiniz.
Öğretmen tavsiye eder misiniz?

Öğrencinize alacağınız ders ile ilgili öğretmen tavsiyesinde bulunmuyoruz. Sitemizde size uygun kriterlerle aramalar yaparak ders verenleri inceleyerek size en uygun olanını seçebilirsiniz.
Matematik özel dersi almak istediğim öğretmende nelere dikkat etmeliyim?

Bu konuda iki ana kriter bulunmaktadır; kalite ve fiyat. Bu iki kriter arasında iyi denge kuracak şekilde seçim yapmalısınız.

Öğretmen kalitesini belirleme de iki önemli unsur, alan bilgisi ve deneyimdir. Özel ders almak isteyen kişinin öğretmenin alan bilgisini ölçme imkanı bulunmayabilir. Bu konuda öğretmenin size verebileceği referanslar (akademik başarısı veya ders verdiği öğrenciler portfoyü) kaliteyi belirlemenizde yardımcı olacaktır.

Deneyim konusunda önemli olabilecek unsurlar, öğretmenin birebir özel ders verdiği süre ve birebir özel ders verdiği öğrenci sayısıdır. Ayrıca birebir özel ders deneyimi, toplu eğitim verme deneyiminden farklı dinamikleri ve kazanımları bulunmaktadır. Bu açıdan birebir ders deneyiminin fazla olması önem arz etmektedir.
Ders veren kişinin beyan ettiği bilgiler (mesleği, eğitimi, deneyim yılı,...)

Sitemizde herkes profil açıp özel ders ilanı ekleyebilmektedir. Ders veren bu kişiler ilanlarındaki beyanları ile ilgili bir doğrulama işlemi yapmamaktayız. Bu yüzden ders veren kişi ile yüz yüze geldiğinizde ilanında beyan ettiği bilgilerini doğrulamasını isteyebilirsiniz.
Ders alacağınız üyelerle aranızdaki anlaşma ve hukukunuz !

Sitemizde Türkiye'nin her tarafından özel ders ilanı ekleyen kişiler bulunmaktadır. Sitemizdeki hiçbir üye ile organik bir bağımız bulunmamaktadır. Ders alacağınız bu kişilerle aranızda öğretmen-öğrenci ilişkinizde karşılaşabileceğiniz her hangi bir olumsuzluk/sorun/anlaşma siz tarafları bağlamaktadır. Bu yüzden özel ders alacağınız kişileri sizde güven uyandıracak kişilerden seçmelisiniz.